Обавештење за насеље Болеч 10.05.2026.

Обавештење за насеље Болеч 10.05.2026.

Обавештавају се потрошачи насеља Болеч, да је дошло до хаварије на електромрежама, квара трафостанице, за производни погон Макиш, постројење за третман воде је јуче било у прекиду .

Колеге из ЈКП“Београдски водовод и канализација“ тек ноћас су у касним сатима успеле да покрену систем, али су се у међувремену испразниле комплетне залихе воде .

Због свега горе наведеног дошло је до прекида снабдевања резервоара насеља Болеч .

Наше залихе су покриле јучерашњу потрошњу, али у току ноћи није било пуњења, потрошена је сва залиха воде .

Због свега горе наведеног грађани Болеча ће бити без воде до нормализације система .

2 ауто цистерне за воду које имамо на располагању до 11 часова биће распоређене, 1 код Ловачког дома, 1 код раскрснице улице Вирска и Јумбина . Након тога ће бити распоређене на друге локације о чему ћемо Вас благовремено обавештавати .

Унапред се захваљујемо нашим корисницима на разумевању

Сва обавештења можете добити на телефон 066 8064004

ЈП“Водовод и канализација Гроцка“