Обавештавају се потрошачи насеља Болеч, да је дошло до хаварије на електромрежама, квара трафостанице, за производни погон Макиш, постројење за третман воде је јуче било у прекиду .
Колеге из ЈКП“Београдски водовод и канализација“ тек ноћас су у касним сатима успеле да покрену систем, али су се у међувремену испразниле комплетне залихе воде .
Због свега горе наведеног дошло је до прекида снабдевања резервоара насеља Болеч .
Наше залихе су покриле јучерашњу потрошњу, али у току ноћи није било пуњења, потрошена је сва залиха воде .
Због свега горе наведеног грађани Болеча ће бити без воде до нормализације система .
2 ауто цистерне за воду које имамо на располагању до 11 часова биће распоређене, 1 код Ловачког дома, 1 код раскрснице улице Вирска и Јумбина . Након тога ће бити распоређене на друге локације о чему ћемо Вас благовремено обавештавати .
Унапред се захваљујемо нашим корисницима на разумевању
Сва обавештења можете добити на телефон 066 8064004
ЈП“Водовод и канализација Гроцка“
